邀请函一图-01(1)
banderolë3
1-01
COB-PUNËTORI

rreth nesh

Mingxue Optoelectronics e themeluar në vitin 2005 është një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë me një kapacitet prodhimi mujor prej 2.5 milionë metrash.

Ne jemi te specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e shiritave LED (përfshirë COB/CSP/SMD), Shirit Neon, Rondele muri të përkulshëm dhe dritë lineare LED për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm.

Misioni ynë është t'u shërbejmë klientëve tanë produktet dhe shërbimet më të mira në industri.Prandaj është detyrimi ynë që të prodhojmë produkte të cilësisë më të mirë me çmimet më konkurruese.Ne e bëjmë këtë duke investuar shumë në trajnime, kërkime dhe zhvillim.

300 punonjësit tanë, duke përfshirë 25,000 metra katror sipërfaqe prodhimi dhe 25 teknikë, mund të mbështesin projektet tuaja duke ofruar mbështetje teknike dhe trajnime për produktet tona dhe zgjidhjet e kontrollit.Ju gjithmonë mund të mbështeteni në ekspertizën tonë për projektet tuaja!

Nëse jeni duke kërkuar për LED nga Kina ose furnizues të shiritave LED, ne jemi kompania më e mirë e shiritave LED për zgjedhjen tuaj!

 

Mëso më shumë

Zgjidhje

Mingxue është një furnizues i shiritave led në Kinë, ofron një shumëllojshmëri të gjerë të produkteve të ndriçimit LED, të tilla si shiriti SMD, fleksiumi neon, shiriti COB/CSP, shiriti i tensionit të ulët dhe shiriti i tensionit të lartë.Këto produkte janë me efikasitet energjetik, afatgjatë dhe ofrojnë ndriçim me cilësi të lartë. Si prodhues i dritave me shirit led, ne kemi punishten tonë për më shumë se 24000 metra katrorë.

Ne ofrojmë gjithashtu zgjidhje ndriçimi inteligjente që mund të kontrollohen nga distanca duke përdorur telefona inteligjentë ose komanda zanore. Nëse jeni duke kërkuar për LED nga Kina, ne do të jemi zgjedhja juaj e mirë!

Dhe ne ofrojmë zgjidhje të specializuara ndriçimi për hapësirat tregtare dhe industriale, të tilla si magazina, fabrika, zyra, dyqane me pakicë dhe zona të jashtme.

Si një furnizues profesionist Neon, ne kemi përvojë të pasur në zgjidhjet e projektit dhe të njohur me sistemin e kontrollit, mund të dizajnojmë shpejt sipas kërkesave të klientit.

Ne kemi kërkuar shitës me shumicë dhe shpërndarës të dritës me shirit LED, na tregoni nëse jeni të interesuar!

Na kontaktoni
zgjidhje 1

Pse na zgjodhet ne

DORËZIM I SHPEJTË

DORËZIM I SHPEJTË

Dërgoni mostrën dhe produktet tuaja në 7 ditë pune.

CILESI SHKELQYER

CILESI SHKELQYER

Mbi 17 vjet duke u shërbyer markave premium dhe shumëkombëshe si Walmart dhe Ikea.

MBESHTETJE TEKNIKE

MBESHTETJE TEKNIKE

Mbështetje Teknike Agile për projektet dhe instalimet tuaja.

KOSTIMI MË I MIRË PËR VLERËN

KOSTIMI MË I MIRË PËR VLERËN

Cilësia e mirë nuk do të thotë kosto më të larta.

Projektet

Na kontaktoni