• krye_bn_artikull
  • Drita me shirit LED me ngjyra ëndërr DMX512
  • Drita me shirit LED me ngjyra ëndërr DMX512
  • Drita me shirit LED me ngjyra ëndërr DMX512
  • Drita me shirit LED me ngjyra ëndërr DMX512
  • Drita me shirit LED me ngjyra ëndërr DMX512
  • Drita me shirit LED me ngjyra ëndërr DMX512
  • ikona_parametër
  • ikona_parametër
  • ikona_parametër
  • ikona_parametër

 

 

 2216WW+W-240 LED-34


detajet e produktit

Specifikim Teknik

Shkarko

●Ngjyrë dhe efekt të pafund të programueshëm (Casing, Flash, Flow, etj).
●Multivoltage i disponueshëm: 5V/12V/24V
●Temperatura e punës/ruajtjes: Ta:-30~55°C / 0°C~60°C.
●Jetëgjatësia: 35000H, 3 vjet garanci

5000K-A 4000K-A

Paraqitja e ngjyrave është një masë se sa të sakta shfaqen ngjyrat nën burimin e dritës.Nën një shirit LED të ulët CRI, ngjyrat mund të duken të shtrembëruara, të lara ose të padallueshme.Produktet LED me CRI të lartë ofrojnë dritë që lejon objektet të duken ashtu siç do të shfaqeshin nën një burim ideal drite si llamba halogjene ose drita natyrale e ditës.Kërkoni gjithashtu vlerën R9 të një burimi drite, i cili jep informacion të mëtejshëm se si përkthehen ngjyrat e kuqe.

Keni nevojë për ndihmë për të vendosur se cilën temperaturë ngjyre të zgjidhni?Shikoni tutorialin tonë këtu.

Rregulloni rrëshqitësit më poshtë për një demonstrim vizual të CRI kundër CCT në veprim.

Më e ngrohtë ←CCT→ Ftohës

Më e ulët ←CRI→ Më i lartë

#ARKITEKTURË #TREGTARE #SHTËPI #JASHTË #KOPSHT

DYNAMIC PIXEL SPI është një nga pajisjet më të fundit të kontrollit të ndriçimit, i cili është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri përdorimesh të brendshme dhe të jashtme.I mbushur me shumë veçori, si shumë tension i disponueshëm: 5V/12V/24V, Temperatura e punës/ruajtjes: Ta:-30~55°C / 0°C~60°C dhe jetëgjatësia: 35000H, 3 vjet garanci.Është e lehtë për t'u instaluar dhe përdorur.Ju mund të rregulloni ngjyrën heksadecimal dhe të programoni efekte të pakufizuara të dritës sipas nevojës tuaj. Dynamic Pixel SPI është një varg pikselësh ultra i ndritshëm me piksel dinamikë, i ofruar në tensionin e furnizimit DC 5V, 12V dhe 24V.SPI është i lehtë, fleksibël për dekorim dhe i lehtë për t'u instaluar, zgjidhja më e mirë për dekorimin e ngjarjeve ose shfaqjen e reklamave të brendshme dhe të jashtme.

DYNAMIC PIXEL SPI-SK6812 është një produkt shumë i fuqishëm dhe i nivelit të lartë që lejon kontrollin e shiritave të dritës me ngjyra RGBW ose RGB 16.8 milion, në 4 zona dhe secila zonë mund të kontrollohet individualisht.Ai përfshin shumë efekte për të krijuar shfaqje të mahnitshme të dritës.SPI-3516 punon me DMX (kanalet 3 e lart) ose duke përdorur çelësat e programit të dedikuar.Një modalitet "ndjekje pa pagesë" lejon që modele të pakufizuara të gjenerohen lehtësisht.Veçoritë shtesë përfshijnë: Skanim automatik, aktivizim të zërit, rregullim të shpejtësisë, etj…

Ky shirit LED super i përballueshëm SMD5050 Pixel është i fundit i lëshuar nga Dynamic LED, me një shtresë të papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj nxehtësisë, është i përshtatshëm për përdorim të jashtëm.Pikseli ofron një grup të mrekullueshëm ngjyrash LED dhe mund të programohet për të shfaqur një gamë të gjerë efektesh bazuar në zgjedhjen tuaj (si ndjekja, blici, rrjedha etj.) me procesor 32 bit për të kontrolluar vlerën e ndriçimit të daljes.Ai gjithashtu ka opsione të tensionit 5V/12V/24V duke e bërë këtë të përshtatshme për pothuajse çdo aplikim.Dynamic Pixel Strip™ është zgjidhja kryesore për aplikacionet arkitekturore, të shitjes me pakicë dhe argëtuese.Forma e tij e hijshme e lejon atë të instalohet në hapësira të ngushta ndërsa dizajni i tij modular siguron që çdo piksel të mund të hiqet lehtësisht dhe të zëvendësohet sipas nevojës.Një zgjidhje ideale për krijimin e efekteve dinamike si ndjekja, ndezja dhe rrjedhja.

SKU

Gjerësia

Tensioni

Maksimumi W/m

Prerje

Lm/M

Ngjyrë

CRI

IP

Materiali IP

Kontrolli

L70

MF15OA060A00-DOOT1A10

10 mm

DC5V

12 W

100 mm

/

WAA

N/A

IP20

Veshje nano/ngjitës PU/Tub silikoni/Gjysmë tub

SPI

35000 H

NEON FLEX

Produkte të ngjashme

dritat me shirita LED të lirë të dimmale

shirita të dritës LED të dhomës së gjumit në dhomë

dritat inteligjente me shirit led për dhomën e gjumit

Drita me shirit led me ndryshim ngjyre me ...

dritat me shirit led që ndryshojnë ngjyrën

Dritë LED shirit të papërshkueshëm nga uji 5050 RGB